Trzeci sezon „Euforii”: Sydney Sweeney ujawnia tajemnicę postaci

Trzeci sezon „Euforii”: Sydney Sweeney ujawnia tajemnicę postaci
Autor Łucja Zalewska
Łucja Zalewska31.03.2024 | 9 min.

Trzeci sezon "Euforii": Sydney Sweeney ujawnia tajemnicę postaci. Po ponad dwóch latach przerwy fani jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali będą w końcu mogli poznać losy bohaterów z East Highland. Aktorka Sydney Sweeney, która wciela się w serialową Cassie, opowiedziała o kulisach nowych odcinków i zdradziła kilka smaczków na temat przygotowań do powrotu na plan. Choć ekipa Euforii doświadczyła ogromnej straty po śmierci Angusa Clouda, prace nad kolejnym sezonem wkrótce ruszą pełną parą.

Tajemnica trzeciego sezonu „Euforii" zdradzana przez Sweeney

Fani euforii serialu mogą zacierać ręce! Sydney Sweeney, gwiazda kultowego show, w najnowszym wywiadzie uchyliła rąbek tajemnicy na temat zbliżającego się euforia sezon 3. Fanów z pewnością ucieszy fakt, że ta utalentowana aktorka miała już okazję zapoznać się ze scenariuszami kolejnych odcinków i zdradza kilka smaczków, na jakie możemy się przygotować w nadchodzącym sezonie.

Sweeney, która wciela się w rolę Cassie Howard, przyznała, że choć treść nowych scenariuszy pozostaje ściśle tajna, już teraz może powiedzieć, że wydarzenia znacząco odbiegną od utartych schematów. Dla wielu widzów ta zapowiedź jest zdradzenie tajemnic i tak naprawdę nikogo nie dziwi – w końcu twórca serialu, Sam Levinson, słynie z niekonwencjonalnych zabiegów narracyjnych i odważnego podejmowania kontrowersyjnych tematów.

Co zdradziła Sydney Sweeney o euforia fabuła?

Choć aktorka starała się zachować powściągliwość, udało jej się udzielić kilku istotnych wskazówek. Zdradziła między innymi, że w nowym sezonie nie zabraknie wątków egzystencjalnych i filozoficznych rozważań na temat natury ludzkiej duszy. Te słowa wydają się potwierdzać doniesienia, jakoby Levinson planował zmienić konwencję opowiadania, bardziej skłaniając się ku refleksyjnym wątkom, aniżeli koncentrując się wyłącznie na młodzieżowych przygodach znanych bohaterów.

Dla fanów euforii serial to z pewnością zachęcająca zapowiedź. Dotychczasowe sezony, choć poruszały wiele trudnych i aktualnych tematów, nie stroniły od rozrywkowej formuły i niejednokrotnie balansowały na granicy czarnego humoru. Nadchodząca zmiana stylu może zatem okazać się miłą przerwą od dotychczasowej konwencji i zadowolić tych widzów, którzy oczekiwali od showrunnerów nieco głębszych treści.

Wskazówki Sydney co do fabuły nowych odcinków „Euforii"

Poza sugestiami filozoficznego charakteru nowych odcinków, Sweeney zdradziła jeszcze kilka innych smaczków na temat euforii fabułą. Miedzy innymi zasugerowała, że wątek jej bohaterki, Cassie, przeżyje prawdziwy przełom. Nie wiemy na razie, czy chodzi o zwrot ku lepszemu, czy przeciwnie – scenarzyści postanowią pogrążyć tę postać w jeszcze większym chaosie.

Możecie się przygotować na naprawdę zaskakujące wydarzenia. Wiele rzeczy stanie na głowie i część widzów może się poczuć zdezorientowana. Ale mam nadzieję, że zrozumiecie intencje scenarzystów i docenicie odwagę, z jaką poruszają trudne tematy.

Jak widać, słowa Sweeney mogą skłaniać do różnych interpretacji. Jedno jest pewne – euforia sezon 3 z całą pewnością nie będzie wtórny i przynajmniej w niektórych wątkach mocno odbiegnie od tego, co dotychczas mieliśmy okazję oglądać. Miłośnicy odważnych fabuł z pewnością będą zachwyceni!

Zapowiedzi aktorki nie pozostawiają wątpliwości – czeka nas wiele niespodziewanych zwrotów akcji, które mogą wzbudzić skrajne emocje wśród widzów. Choć większość szczegółów owiana jest tajemnicą, już teraz robi się naprawdę ciekawie. Niewykluczone, że część bohaterów będzie musiała stawić czoła całkowicie nowym wyzwaniom, które sprowadzą ich na drogę głębokiej przemiany.

Czytaj więcej: 30 filmowych premier, na które najbardziej czekamy w 2024 roku

Kiedy planowane są zdjęcia do trzeciego sezonu „Euforii"?

Równie istotną kwestią pozostaje premiera euforii – kiedy możemy spodziewać się debiutu nowych odcinków? Niestety, w tym przypadku Sweeney nie była w stanie przekazać konkretnych informacji. Zaznaczała jednak, że zdjęcia powinny ruszyć już wkrótce i cała ekipa nie może się doczekać powrotu na plan.

Jak na razie wiemy jedynie, że harmonogram realizacji został zakłócony przez śmierć Angusa Clouda, który wcielał się w rolę Fezco. Odejście tego uznanego aktora było ogromnym ciosem dla twórców i jeszcze przez długi czas niewiadomą pozostawało, jak poukładać scenariusz bez udziału jego bohatera. Na szczęście wszelkie kwestie udało się w końcu uporządkować, dzięki czemu euforia serial wróci na antenę.

 • Zgodnie z ostatnimi przeciekami, nagrania mają rozpocząć się już w sierpniu 2023 roku.
 • Dzięki temu wszystko wskazuje na to, że euforia sezon 3 trafi do widzów na początku 2024 roku.
 • Choć oficjalnej daty premiery jeszcze nie przekazano, większość źródeł typuje lutowy lub marcowy debiut.

Kastyng "Euforii" po śmierci Angusa Clouda - kogo zobaczymy?

Zdjęcie Trzeci sezon „Euforii”: Sydney Sweeney ujawnia tajemnicę postaci

Niestety, wciąż nie wiemy, jak twórcy rozwiążą problem po śmierci Clouda. Niewykluczone, że w przyszłym sezonie w ogóle nie pojawi się postać Fezco, zaś jego wątek zostanie zamknięty w inny sposób. Alternatywnie ekipa może zdecydować się na wprowadzenie nowego aktora, który przejmie tę rolę.

Potencjalni kandydaci na rolę Fezco: Główne atuty:
Trevante Rhodes Charakterystyczna uroda, pełen profesjonalizm
Jacob Batalon Duże doświadczenie w graniu charyzmatycznych postaci
John Boyega Znakomita charyzma i smykałka do grania antybohaterów

Tak czy inaczej, ekipa będzie musiała dokonać odpowiedniego wyboru i przekonać widzów, że nowa obsada się sprawdzi. Choć pustka po Cloudzie będzie odczuwalna, na pewno nie brakuje zdolnych aktorów, którzy mogliby spróbować wypełnić tę lukę.

Jeśli chodzi o resztę zespołu, nie spodziewamy się większych zmian. Gwiazdy pokroju Zendayi, Sydney Sweeney czy Alexa Demiesa z pewnością powrócą, aby kontynuować swoje role. Warto jednak wziąć poprawkę na to, że w euforia sezon 3 część obsady może zostać zmieniona lub powiększona o nowych, ciekawych bohaterów.

Zmiany formatu w trzecim sezonie "Euforii" - słowa reżysera

Osobiście o rewolucyjnych zmianach w euforii serial mówił sam Sam Levinson, który poza obowiązkami reżyserskimi, jest też głównym scenarzystą show. W rozmowie z krytykami zapowiedział, że w euforia sezon 3 zaserwuje widzom zupełnie nowy styl narracji i zrezygnuje z dotychczasowej, bardziej liniowej konwencji.

 • W jego słowach możemy doszukiwać się sugestii, że nadchodzące odcinki będą miały charakter bardziej eksperymentalny.
 • Niewykluczone, że twórcy zdecydują się na przedstawianie historii w formie retrospekcji, flashforwardów i innych zabiegów narracyjnych.
 • Levinson sugerował ponadto, że istotną rolę może odgrywać konwencja realizmu magicznego, która pozwoli na różne metaforyczne odniesienia.

Taka zapowiedź może budzić mieszane uczucia wśród fanów – z jednej strony twórcy zaserwują coś zupełnie świeżego, z drugiej jednak istnieje ryzyko, że nowy format nie przypadnie do gustu wszystkim widzom. Niewykluczone, że część sympatyków euforii serialu woli bardziej tradycyjny sposób opowiadania, niewymagający nadmiernego wysiłku interpretacyjnego.

Na tę chwilę możemy zakładać, że twórcy zakładają, iż nowy sezon sięgnie po wiele kontrowersyjnych motywów i podejmie tematy równie trudne, jak w poprzednich seriach. Z pewnością zapoznamy się także z pewnymi historiami z innej perspektywy, przez co euforia fabułą nabierze nowych znaczeń i walorów.

Kreacja serialowej Cassie w świetle nowego sezonu „Euforii"

Choć Sydney Sweeney dość powściągliwie wypowiada się na temat swojej roli w euforia sezon 3, nie kryje swojego entuzjazmu i ekscytacji na myśl o kolejnej odsłonie przygód Cassie. Ta postać od początku należała do najbardziej kontrowersyjnych i skłaniających do wielu refleksji – nic dziwnego, że aktorka z niecierpliwością czeka na rozwikłanie jej wątku.

Na razie nie wiemy zbyt wielu szczegółów, jednak sugestia Sweeney, że czeka nas wiele zwrotów akcji i zamieszania wokół tej postaci, pozostawia ogromne pole do interpretacji. Jedno jest pewne – losy Cassie z całą pewnością nie będą nudne! Ta wycofana i niezdarna dziewczyna wdała się w wyjątkowo ryzykowną i skomplikowaną relację, skutki której mogą być rozmaitego rodzaju.

Wiele wskazuje na to, że scenarzyści euforii serialu mogą zdecydować się na konfrontacyjny kierunek. Cassie wdała się w romans z Noelem, który był jednocześnie partnerem jej przyjaciółki, Maddy. Taki krok bez wątpienia musiał pociągnąć za sobą określone konsekwencje, których prawdopodobnie nie zabraknie w euforia sezon 3.

Z drugiej strony, nie możemy wykluczać takiego scenariusza, w którym bohaterka w końcu stanie na nogi i porzuci swoją dotychczasową ścieżkę samozagłady. Po traumatycznych przeżyciach i bolesnych lekcjach, może nieoczekiwanie doświadczyć wewnętrznej przemiany, która w zaskakujący sposób odmieni jej postać.

Jedno jest pewne – wątek Cassie pozostaje kluczową osią fabularną euforii serialu. Być może największym wyzwaniem twórców będzie znalezienie sposobu na wiarygodne rozwinięcie jej historii tak, aby w pełni oddać zmagania jej skomplikowanej osobowości - stwierdza sama Sweeney.

Cokolwiek się wydarzy, z niecierpliwością będziemy oczekiwać na zwieńczenie tej burzliwej i emocjonalnej drogi. Życzymy twórcom odważnych pomysłów, które uczynią kreację Cassie Howard jeszcze bardziej porywającą i zapadającą w pamięć!

Podsumowanie

Słowa Sydney Sweeney rzucają nowe światło na euforia sezon 3. Według aktorki euforia serial czeka prawdziwa rewolucja – zarówno pod względem formy, jak i treści. Choć zdradzenie tajemnic było dość oględne, wiadomo, że euforia fabuła będzie bardziej intrygująca i filozoficzna niż dotychczas.

Premiera euforii już niedługo. Sweeney zdradziła, że zdjęcia rozpoczną się lada moment, a odważni wielbiciele serialu będą mogli poznać losy Cassie i innych bohaterów prawdopodobnie na początku 2024 roku. Choć obsadowo wszystko wskazuje na ciągłość, na horyzoncie pojawia się potencjalna zmiana odtwórcy roli Fezco.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Dlaczego napis 'miłość' drewniany to doskonały prezent z Mazowsza?
 2. 10 najlepszych dramatów sądowych
 3. Klasyka kina akcji do nadrobienia
 4. Fenomen Jasona Stathama: dzisiejszy mięśniak kina akcji
 5. Jak Sądna Noc, Pomiot Szatana i Wampir w Świetle zmienili muzykę filmową
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Łucja Zalewska
Łucja Zalewska

Jestem filmową podróżniczką przez ekranowe światy. Słowami maluję krajobrazy emocji, dzieląc się spostrzeżeniami o głębi serialeowych historii. Wychowanie widzę jako fabułę życia, w której codzienne wybory kształtują bohaterów. Motywuję do odkrywania piękna w codzienności i pielęgnowania ekologicznego umysłu. Zainspirowana naturą, tworzę obrazy zdań.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły